LIGA: Olimpiakos Kurczakos vs Drewniaki - utrzymać tę passę

Dziś o 12:50 nasz zespół zagrał mecz przeciwko Drewniakom. Na boisko wyszliśmy skoncetrowani, zmobilizowani, głodni gry i goli, ale niestety jako pierwsi bramkę strzelili rywale. Ale dobry zespół poznaje się po tym nie jak zaczyna tylko jak kończy ! Od razu wzięliśmy się za odrabianie strat, jako pierwszy na listę strzelców w naszej drużynie odnalazł Maciej Pobiega, kolejne ciosy wyprowadzali kolejno Tomasz Koper, Bartłomiej Duda oraz Łukasz Klepacki !

Mecz zakończył się wynikiem 4:1, był to mecz pełen emocji, bo jeszcze 3 minuty przed końcem był wynik 1:1 !!! Jesteśmy z siebie bardzo zadowoleni, poprawiliśmy swoją grę zarówno w obronie jak i w ataku.

"Ten mecz doda nam na pewno dużo pewności siebie, która przyda się w kolejnych meczach. Graliśmy z bardzo dobrą drużyną, bardzo dobrze zaczęli spotkanie, ale na koniec to my byliśmy górą. Ważne jest żeby utrzymać tę passę i dobrze pokazać się w kolejnych meczach" Podsumował kapitan.