LIGA: Olimpiakos Kurczakos vs GASTRO PUB - zabrakło koncentracji.

Mecz przeciwko GASTRO PUB zakończył się wynikiem 2:1 dla rywali. W pierwszej połowie gola strzelił Kacper Tyszczuk, i na przerwę schodziliśmy z jednobramkowym prowadzeniem. Po przerwie mieliśmy kilka okazji na powiększenie prowadzenia, ale niestety byliśmy nieskuteczni. 3 minuty przed końcem rywale wyrównali i nabrali wiary w siebie i 2.8 s przed końcem spotkania strzelili nam zwycięską bramkę.

" Mimo wszystko jesteśmy zadowoleni ze swojej gry, bo graliśmy z naprawdę silnym zespołem, i  jest to nasz debiut w rozgrywkach ligowych , teraz może być tylko lepiej. Musimy popracować nad koncentracją do ostatniego gwizdka sędziego, oraz nad zgraniem w obronie. Jesteśmy zmotywowani przed kolejnymi meczami i liczymy na zdobycze punktowe. " podsumował na fp zespołu mecz kapitan zespołu.